Hurtownia używana odzież patriotyczna damska, reklamowa i promocyjna

Kosmetyki ekologiczne

Kosmetyki ekologiczne

Kosmetyki ekologiczne (1)Aby produkt mógł nosić miano ekologicznego, musi spełnić całkiem sporo rygorystycznych wymogów. Szczegóły różnią się w zależności od tego, jaki organ certyfikuje określony produkt. Prawdopodobnie najpopularniejszą organizacją wydającą takie certyfikaty jest francuska spółka ECOCERT. Kosmetyki ekologiczne noszące symbol tej firmy są produktami godnymi zaufania. Nie zawierają syntetycznych substancji zapachowych ani barwników. W ich składzie nie znajdziemy żadnych substancji pochodzących od martwych zwierząt (np. kolagenu), a kosmetyk i jego poszczególne komponenty nie może być testowany na zwierzętach. Do ich produkcji nie wykorzystuje się pochodnych ropy naftowej.
ECOCERT dba również o to, aby proces produkcji kosmetyków nie wywierał negatywnego wpływu na środowisko. Wykorzystywane opakowanie musi być wykonane z materiałów biodegradowalnych. Minimum dziewięćdziesiąt pięć procent składu certyfikowanych przez tę organizację kosmetyków ekologicznych, stanowią surowce naturalne. Część z nich musi pochodzić z ekologicznych gospodarstw rolnych.

Kosmetyki ekologiczne
1 vote, 4.00 avg. rating (75% score)
About

Frazy kluczowe: redox extreme efekty, etykiety inspekcyjne na zamówienie, lpk110, GAP Fakturowy BMW, zerwany triceps, Drepo zadaszenia tarasów, CPE Gliwice, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, żwir siany ostrów, Stojaki na ulotki - Brooklyn